Sklep motoryzacyjny i ubezpieczenia

Olecko, Gołdap

Biuro ubezpieczeń

Auto Reflex UbezpieczeniaBiuro ubezpieczeniowe istnieje od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie w pracy na trudnym rynku finansowym zobowiązuje nas do utrzymania wysokich standardów obsługi klienta zarówno indywidualnego, jak również korporacyjnego. Każdy klient w naszym biurze jest obsługiwany w sposób kompleksowy (aneksy do polis po zakupie oraz wypowiedzenia).

Oferujemy szeroko rozumiane doradztwo w zakresie ubezpieczeń: majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, gwarancje ubezpieczeniowe (gwarancje należytego wykonania kontraktu, usunięcia wad i usterek, gwarancje wadialne), OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźników w ruchu krajowym i międzynarodowym), ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, ubezpieczenia grupowe NNW dla pracowników, szkół i przedszkoli.

Jesteśmy w stanie dopasować produkt ubezpieczeniowy do różnorodnych potrzeb naszych klientów dzięki współpracy z dwudziestoma wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na naszym rynku.

Zadowolenie i uznanie naszych klientów jest najlepszą oceną naszej pracy.


Kontakt

kom: 508 266 446
kom: 512 109 121
e-mail: profit.kjeruc@wp.pl
e-mail: kjeruc@autoreflex.pl