Dystrybucja części samochodowych Ubezpieczenia

Olecko

Menu

Wydarzenia

Firma Auto Reflex jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

III Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis

III Regionalna Konferencja ProfiAuto…

Przedstawiciele ProfiAuto Serwis z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego spotkali się 9 listopada na trzeciej w tym roku regionalnej konferencji sieci. Podczas wydarzenia podsumowano dotychczasowe działania marki i wytyczono plany na przyszłość. Prestiżowe…

Obrazowa podróż po świecie motoryzacji w kalendarzu ProfiAuto 2020

Obrazowa podróż po świecie motoryzacji w…

Wkrótce do hurtowni, sklepów i serwisów ProfiAuto trafi nowy kalendarz marki. Projekt na 2020 rok wyróżnia oryginalne połączenie rysunku z fotografią. Na dwunastu kartach pojawiają się szybkie samochody i piękne kobiety, a wszystko to wewnątrz świata, w którym fikcja miesza się z rzeczywistością.

ProfiAuto z kolejnym dużym projektem medialnym

ProfiAuto z kolejnym dużym projektem…

Marka ProfiAuto została głównym partnerem serwisu internetowego dobrywarsztat.pl – najnowszego projektu redakcji Onet.pl i Auto Świat. Portal skierowany jest przede wszystkim do kierowców poszukujących warsztatów samochodowych, które świadczą wysokiej jakości usługi.

Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show 2020!

Ruszyło odliczanie do ProfiAuto Show…

ProfiAuto Show 2020 to 17. edycja jednych z największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce. Wydarzenie, przyciągające do Katowic specjalistów z branży oraz pasjonatów motoryzacji, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w dniach 30-31 maja 2020 r.

VII Konferencja ProfiAuto

VII Konferencja ProfiAuto

Dynamiczny rozwój – pod takim hasłem spotkali się 5 października w Serocku członkowie sieci ProfiAuto oraz partnerzy handlowi firmy Moto-Profil.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »