Dystrybucja części samochodowych Ubezpieczenia

Olecko

Menu

O firmie

auto reflex logo części

Firma została założona w 1998 roku w Olecku. Od początku jest ona w rękach jednej rodziny i te rodzinne podejście do biznesu jest widoczne w każdym aspekcie jej działalności. Oprócz wyjątkowej atmosfery, wyraźnie widać chęć współpracy ludzi zaangażowanych w działalność firmy. Ta nowa jakość z roku na rok przynosi owoce większą grupą partnerów i klientów, za co Im dziękujemy.

Kluczowym momentem dla naszego rozwoju było wstąpienie do elitarnej grupy dystrybutorów części zamiennych - PROFI AUTO.  Ta przynależność dała nam solidne narzędzia i nową jakość, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Stajemy się istotnym dystrybutorem części zamiennych do samochodów wszystkich marek, a to napędza nas do jeszcze większych wysiłków.

Równolegle rozwijamy się w innej nie mniej istotnej dziedzinie, jaką są UBEZPIECZENIA. Możemy pochwalić się najszerszą ofertą na rynku, a zadowoleni klienci dają poczucie dobrze spełnionego zadania.

To jest nasza recepta na sukces. Na wymagającym rynku wcale nie wygrywa firma z potężnymi siedzibami i rozbudowaną strukturą, tylko elastyczna, posiadająca zaangażowany i kompetentny personel. Bo jak mówią mądrzy tego świata „ FIRMA TO LUDZIE”, Wsparcie grupy PROFIAUTO, a zarazem pełna autonomiczność pozwala nam promować produkty do których sami mamy przekonanie a nie te, które są częścią polityki dużego przedsiębiorstwa.

Misja firmy AUTO REFLEX jest jasna i przejrzysta, oparta na uczciwości i rzetelności, a wszystkie nowe działania także będą oparte o te wartości.

Zobacz galerię zdjęć »